2 rooms apartment of 85m² in Bucharest

Strada Paris 37, 011814 Bucharest, Romania

4.700 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartament de Lux cu 2 Camere in Zona Dorobanti -

Apartament de Lux cu 2 Camere în Zona Dorobanți PropertyLab vă oferă spre închiriere un apartament de lux, situat în exclusivistă zonă Dorobanți, cu o suprafață utilă de 85 mp. Acest apartament elegant, situat la etajul 2 al unui bloc modern, este ideal pentru un cuplu care apreciază confortul și stilul rafinat. Cameră de zi spațioasă, perfectă pentru relaxare și socializare, cu finisaje de înaltă calitate ce adaugă un plus de eleganță. Bucătărie închisă, complet mobilată și utilată cu electrocasnice de top. Dormitor confortabil, echipat cu un dressing generos pentru depozitare. 2 băi moderne, complet mobilate, cu finisaje de lux, asigurând un confort deosebit. Terasa de 30 mp, cu acces din fiecare cameră, oferind un spațiu perfect pentru relaxare în aer liber. Boxă la subsol pentru depozitare suplimentară. Apartamentul este echipat cu climatizare avansată, încălzire prin pardoseală și videointerfon pentru siguranță și confort sporit. În plus, blocul dispune de parcare subterană, oferind un acces facil și sigur. Cu finisaje de înaltă calitate și un design modern, acest apartament oferă un stil de viață luxos într-una dintre cele mai dorite zone din București. Pentru mai multe informații și pentru programarea unei vizionări, vă rog să mă Consultant imobiliar Diana Tupiță Telefon: E- CP

Property type

apartment

Rooms

2

Size

85 m²

Price

4.700 €

Price per m²

55 €

Map

The listing is located at Strada Paris 37, 011814 Bucharest, Romania

Loading map