3 rooms apartment of 143m² in Bucharest

Strada Locotenent Aviator Șerban Petrescu 4, 011702 Bucharest, Romania

7.200 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartament de Lux cu 3 Camere in Zona Dorobanti -

Apartament de Lux cu 3 Camere în Zona Dorobanți Apartament de lux, situat în prestigioasa zonă Dorobanți, cu o suprafață utilă generoasă de 143 mp. Situat la etajul 2 al unui bloc modern, acest apartament rafinat este ideal pentru o familie care caută confort și eleganță într-o locuință spațioasă. Cameră de zi spațioasă, perfectă pentru relaxare și socializare, cu finisaje de înaltă calitate și un design modern. Bucătărie deschisă, complet mobilată și utilată cu electrocasnice premium, ideală pentru gătit și interacțiune socială. Două dormitoare elegante, fiecare dotat cu dressing propriu, oferind spațiu amplu de depozitare. 3 băi moderne, complet mobilate și echipate cu finisaje de lux, asigurând un confort deosebit. Spălătorie dedicată, oferind facilități suplimentare pentru un stil de viață confortabil. Apartamentul este dotat cu climatizare avansată, încălzire prin pardoseală și videointerfon pentru siguranță și confort sporit. De asemenea, include o boxă la subsol pentru depozitare suplimentară și acces la parcarea subterană a blocului, oferind un plus de comoditate. Cu finisaje de înaltă calitate și o atenție deosebită la detalii, acest apartament oferă un stil de viață luxos și confortabil într-una dintre cele mai căutate zone din București. Pentru mai multe informații și pentru programarea unei vizionări, vă rog să mă Denise Dobra Consultant imobiliar PropertyLAB Tel: E- CP

Property type

apartment

Rooms

3

Size

143 m²

Price

7.200 €

Price per m²

50 €

Map

The listing is located at Strada Locotenent Aviator Șerban Petrescu 4, 011702 Bucharest, Romania

Loading map