1 cameră apartament de 42m² în Cluj-Napoca

Hotel Tămaș, Strada Progresului, 400691 Cluj-Napoca, Romania

2.200 € / lună

Perioada de închiriere: Nelimitată
Disponibil de la: Cât mai repede

Apartament de Inchiriat Calea Dorobantilor Acces Gheorgheni

Bling ofera apartament cu 1 camera cu suprafata utila de 42 mp + balcon de 7 mp, in orasul cluj, str Calea Dorobantilor(vizavi de Piata marasti accesu din spate). Apartamentul va fi disponibil de la 1 aprilie pentru inchiriat. Apartamentul este situat la etajul 6 din 7 si este dotat cu instalatie de aer conditionat, si se inchiriaza complet utilat si mobilat; cu bucataria complet utilata . Se solicita garantie chiria pe 1 luna. Apartamentul este situat intr-un bloc finalizat in 2019 si se afla intr-o zona mixta: de case si blocuri. Proprietarul isi rezerva dreptul de a alege viitorii chiriasi: nu ne dorim chiriasi care au animale de companie; fumatori. Id extern P13898

Tipul proprietății

apartament

Camere

1

Suprafață

42 m²

Preț

2.200 €

Preț per m²

52 €

Hartă globală

Anunțul este localizat la Hotel Tămaș, Strada Progresului, 400691 Cluj-Napoca, Romania

Încărcare hartă

Anunț recomandat în Cluj-Napoca

1 dormitor apartament de 19.0 m² - Spațiu de locuit confortabil

1 cameră apartament de 19m²

Natuzzi, Strada București, 400614 Cluj-Napoca, Romania

1.800 € / lună

2 dormitoare apartament de 76.0 m² - Spațiu de locuit confortabil

2 camere apartament de 76m²

Downtown, Bulevardul 21 Decembrie 1989 77, 400603 Cluj-Napoca, Romania

1.800 € / lună

1 dormitor apartament de 20.0 m² - Spațiu de locuit confortabil

1 cameră apartament de 20m²

S2, Strada Trotușului 4, 400621 Cluj-Napoca, Romania

1.800 € / lună

Explorează căutările de închirieri de proprietăți din apropierea ta